Atrakcje w Poddąbiu

(12)

Plaża Plaża w Poddąbiu jest podobna do pobliskiej plaży w Dębinie. Usytuowana pod stosunkowo wysokim klifem, nie jest zbyt szeroka. W przeważającej części jest piaszczysta, ale jak to pod wysokim kli... więcej »

Wydmy nadmorskie  Wydmy nadmorskie w Poddąbiu to świetna atrakcja dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek. Podczas spacerów można podziwiać morskie widoki oraz oddychać odżywczym powietrzem, które z... więcej »

Słowiński Park Narodowy Uznany w 1977 roku (przez UNESCO) za Światowy Rezerwat Biosfery, Słowiński Park Narodowy, rozciąga się pomiędzy Rowami a Łebą i zajmuje powierzchnię 18618 ha z czego 10213 ha ... więcej »

Jezioro Gardno  Jezioro Gardno ma powierzchnię około 2,5 tys. ha i jest to jezioro płytkie - średnia głębokość to jedynie 1,3 m, maksymalna - 2,6 m. W części centralnej jeziora leży Wyspa Kamien... więcej »

Wybrzeże Słowińskie

Zatopione dzwony Zatopione dzwony to dwa okazałe głazy, które mają symboliczne znaczenie. Zostały one usytuowane w Poddąbiu jeszcze w latach 30. XX wieku, oznaczają one miejsce kultowego poch&... więcej »

Leśna ścieżka w Poddąbiu.

Kościoły w okolicy Poddębia W pobliżu Poddąbia znajdują się dwa interesujące, zabytkowe kościoły. Oba są zbudowane z charakterystycznego muru "w kratę" jaki był niegdyś powszechny w tych okolicach. ... więcej »

Kościoły w: Objeździe i Wytowni

Kraina w Kratę Krótka historia... Tereny od ujścia Wieprzy w Darłowie na zachodzie, do Łeby na wschodzie, to unikalne krajobrazowo w skali polskiej obszary. W 1994 roku, Elżbieta Szalewska (koordynato... więcej »

Tereny od ujścia Wieprzy w Darłowie na zachodzie, do Łeby na wschodzie.

Rowy Rowy to mała, rybacka nadmorska wieś. Jest to miejsce, które zostało zlokalizowane wśród sosnowych lasów. Jest to idealna miejscowość nadmorska dla wszystkich, którzy... więcej »

Ustka Ustka to jedna z najbardziej popularnych miejscowości nadmorskich. Jest ona umiejscowiona przy ujściu rzeki Słupii, na polskim wybrzeżu środkowym. Charakteryzuje się ona pięknymi, szerokimi, pi... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00