Rowy - gdzie się znajduje, jak tam dojechać, jakie są tam atrakcje?

Rowy

Rowy to mała, rybacka nadmorska wieś. Jest to miejsce, które zostało zlokalizowane wśród sosnowych lasów. Jest to idealna miejscowość nadmorska dla wszystkich, którzy lubią spokój i ciszę. Rowy leżą w okolicy Słowińskiego Parku Narodowego. W pobliżu tej rybackiej wioski znajduje się Ustka - 15 km oraz Łeby - 35 km. 

Jakie atrakcje warto zobaczyć w Rowach?PLAŻA

Plaża w Rowach jest szeroka i czysta. Plaża ma wydzielone dwa strzeżone kąpieliska (w sezonie letnim). Kąpieliska strzeżone osiągają długość 400 i 200 metrów. W szczycie sezonu letniego łatwo odnaleźć tutaj miejsce do plażowania.

PORT RYBACKI

Port morski w Rowach umiejscowiony jest na rzece Łupawie. Port rybacki jest jedną z najczęściej odwiedzanych atrakcji w Rowach. Latem odwiedza go wiele turystów, aby podziwiać pracę rybaków oraz cumujące kutry. 

MARIO'S CENTER (ul. Bałtycka 3, tel. 784 119 222)

MARIO'S CENTER to świetne miejsce dla rodzin z dziećmi, lecz nie tylko. To właśnie tutaj znajduje się restauracja oraz sala gier, która jest często odwiedzana przez turystów tej nadmorskiej miejscowości. 

JEZIORO GARDNO 

Jezioro Gardno jest jednym z największych przybrzeżnych jezior polskiego wybrzeża. Jezioro położone jest na terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Jezioro jest oddzielone od Bałtyku piaszczystą mierzeją. 

Ostatnia aktualizacja - styczeń 2019 r. 
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.poddabie.pl nie odpowiada.

Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0