Rowy

Rowy

Rowy to mała, rybacka nadmorska wieś. Jest to miejsce, które zostało zlokalizowane wśród sosnowych lasów. Jest to idealna miejscowość nadmorska dla wszystkich, którzy lubią spokój i ciszę. Rowy leżą w okolicy Słowińskiego Parku Narodowego. W pobliżu tej rybackiej wioski znajduje się Ustka - 15 km oraz łeby - 35 km. 

Jakie atrakcje warto zobaczyć w Rowach?

PLAŻA

Plaża w Rowach jest szeroka i czysta. Plaża ma wydzielone dwa strzeżone kąpieliska (w sezonie letnim). Kapieliska strzezone osiagają długość 400 i 200 metrów. W szczycie sezonu letniego łatwo odnaleźc tutaj miejsce do plażowania.

PORT RYBACKI

Port morski w Rowach umiejscowiony jest na rzece Łupawie. Port rybacki jest jedną z najczęściej odwiedzanych atrakcji w Rowach. Latem odwiedza go wiele turystów, aby podziwiać pracę rybaków oraz cumujące kutry. 

MARIO'S CENTER (ul. Bałtycka 3, tel. 784 119 222)

MARIO'S CENTER to świetne miejsce dla rodzin z dziećmi, lecz nie tylko. To własnie tutaj znajduje się restauracja oraz sala gier, która jest często odwiedzana przez turystów tej nadmorskiej miejsowości. 

JEZIORO GARDNO 

Jezioro Gardno jest jednym z najwiekszych przybrzeżnych jezior polskiego wybrzeża. Jezioro położone jest na terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Jezioro jest oddzielone od Bałtyku piaszczystą mierzeją. 

Ostatnia aktualizacja - styczeń 2019 r. 
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.poddabie.pl nie odpowiada.

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00