Atrakcje Turystyczne

Plaża

Plaża w Poddąbiu to najważniejsza atrakcja turystyczna tej niedużej, nadmorskiej miejscowości. Położona jest pod stosunkowo wysokim klifem. Nie jest zbyt szeroka, w przeważającej części jest piaszczysta, ale jak to pod klifem - zdarzają się kamyki. W sezonie letnim funkcjonuje na niej strzeżone kąpielisko o długości około stu metrów. Droga na plażę wiedzie wśród lasu, natomiast same zejścia są wysokie, dość strome, składające się z wielu schodów. więcej »

Wydmy nadmorskie

Wydmy nadmorskie w Poddąbiu to świetna atrakcja dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek. Podczas spacerów można podziwiać morskie widoki oraz oddychać odżywczym powietrzem, które zawiera w sobie mnóstwo jodu. więcej »

Słowiński Park Narodowy

Słowiński Park Narodowy powstał w celu ratowaniu unikalnej przyrody pomiędzy Rowami a Łebą. Ruchome wydmy, piękne plaże, jeziora nadmorskie i historia Słowińców przyciągają tutaj wielu turystów. więcej »

Rowokół Magiczna Góra Słowińców

Na szczycie wzgórza znajduje się platforma widokowa na Smołdzino oraz jeziora Gardno, Łebsko i wybrzeże Bałtyku. więcej »

Wzgórze na Wybrzeżu Słowińskim

Jezioro Gardno

W części centralnej jeziora leży Wyspa Kamienna o powierzchni 0,6 ha - obszar wyspy stanowi rezerwat przyrody (Ochronie rezerwatu podlegają miejsca lęgowe kormorana czarnego i mewy srebrzystej). więcej »

Wybrzeże Słowińskie

Zatopione dzwony

Zatopione dzwony to dwa okazałe głazy, które mają symboliczne znaczenie. Zostały one usytuowane w Poddąbiu jeszcze w latach 30. XX wieku, oznaczają one miejsce kultowego pochówku. więcej »

Leśna ścieżka w Poddąbiu.

Kościoły w Objeździe i Wytownie

W pobliżu Poddąbia znajdują się dwa interesujące, zabytkowe kościoły. więcej »

Kościoły w: Objeździe i Wytowni

Kraina w Kratę

Źródłem tej nazwy jest charakterystyczny wygląd budynków wzniesionych z drewnianych słupów i gliny malowanej na biało. więcej »

Tereny od ujścia Wieprzy w Darłowie na zachodzie, do Łeby na wschodzie.

Ustka

Ustka to jedna z najbardziej popularnych miejscowości nadmorskich. Jest ona umiejscowiona przy ujściu rzeki Słupii, na polskim wybrzeżu środkowym. Charakteryzuje się ona pięknymi, szerokimi, piaszczystymi plażami, malowniczym portem oraz latarnią morską. turysci co roku, w sezonie letnim, bardzo chętnie odpoczywają właśnie tutaj. więcej »

Rowy

Rowy to mała, rybacka nadmorska wieś. Jest to miejsce, które zostało zlokalizowane wśród sosnowych lasów. Jest to idealna miejscowość nadmorska dla wszystkich, którzy lubią spokój i ciszę. Rowy leżą w okolicy Słowińskiego Parku Narodowego. więcej »