Atrakcje Turystyczne

Plaża

Plaża w Poddąbiu to najważniejsza atrakcja turystyczna tej niedużej, nadmorskiej miejscowości. Położona jest pod stosunkowo wysokim klifem. Nie jest zbyt szeroka, w przeważającej części jest piaszczysta, ale jak to pod klifem - zdarzają się kamyki. W sezonie letnim funkcjonuje na niej strzeżone kąpielisko o długości około stu metrów. Droga na plażę wiedzie wśród lasu, natomiast same zejścia są wysokie, dość strome, składające się z wielu schodów. więcej »

Wydmy nadmorskie

Wydmy nadmorskie w Poddąbiu to świetna atrakcja dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek. Podczas spacerów można podziwiać morskie widoki oraz oddychać odżywczym powietrzem, które zawiera w sobie mnóstwo jodu. więcej »

Słowiński Park Narodowy

Słowiński Park Narodowy powstał w celu ratowaniu unikalnej przyrody pomiędzy Rowami a Łebą. Ruchome wydmy, piękne plaże, jeziora nadmorskie i historia Słowińców przyciągają tutaj wielu turystów. więcej »

Rowokół Magiczna Góra Słowińców

Na szczycie wzgórza znajduje się platforma widokowa na Smołdzino oraz jeziora Gardno, Łebsko i wybrzeże Bałtyku. więcej »

Jezioro Gardno

W części centralnej jeziora leży Wyspa Kamienna o powierzchni 0,6 ha - obszar wyspy stanowi rezerwat przyrody (Ochronie rezerwatu podlegają miejsca lęgowe kormorana czarnego i mewy srebrzystej). więcej »

Wybrzeże Słowińskie

MegaLandia – Zaczarowana Kraina w Ustce

Zaczarowana Kraina, w której dzieci odnajdą ślady działalności wielkiego czarodzieja Megaliusza. Brzmi magicznie? To dopiero początek! więcej »

Przewłoka, ul. Ustecka 8

Zatopione dzwony

Zatopione dzwony to dwa okazałe głazy, które mają symboliczne znaczenie. Zostały one usytuowane w Poddąbiu jeszcze w latach 30. XX wieku, oznaczają one miejsce kultowego pochówku. więcej »

Leśna ścieżka w Poddąbiu.

Kościoły w Objeździe i Wytownie

W pobliżu Poddąbia znajdują się dwa interesujące, zabytkowe kościoły. więcej »

Kościoły w: Objeździe i Wytowni

Kraina w Kratę

Źródłem tej nazwy jest charakterystyczny wygląd budynków wzniesionych z drewnianych słupów i gliny malowanej na biało. więcej »

Tereny od ujścia Wieprzy w Darłowie na zachodzie, do Łeby na wschodzie.

Rowy

Rowy to mała, rybacka nadmorska wieś. Jest to miejsce, które zostało zlokalizowane wśród sosnowych lasów. Jest to idealna miejscowość nadmorska dla wszystkich, którzy lubią spokój i ciszę. Rowy leżą w okolicy Słowińskiego Parku Narodowego. więcej »

Ustka

Ustka to jedna z najbardziej popularnych miejscowości nadmorskich. Jest ona umiejscowiona przy ujściu rzeki Słupii, na polskim wybrzeżu środkowym. Charakteryzuje się ona pięknymi, szerokimi, piaszczystymi plażami, malowniczym portem oraz latarnią morską. turysci co roku, w sezonie letnim, bardzo chętnie odpoczywają właśnie tutaj. więcej »