Opis

Poddąbie to mała, spokojna i cicha miejscowość, plaża jest szeroka i piaszczysta, osada położona jest w środku lasu. Poddąbie położone jest w województwie pomorskim na skraju Słowińskiego Parku Narodowego - do Słupska 24 km, do Ustki 16 km, do Rowów 15km. Natomiasy plażą do Ustki to spacer 9 km, a do Rowów 6 km.

Apartament:  to 58 metrów kwadratowych: 2 osobne sypialnie (spanie dla 4 osób) i duży pokój z rozkładaną kanapą (spanie dla 2 osób), duży aneks kuchenny, łazienka, duży taras ze stołem i krzesłami i apartament znajduje się na parterze. Apartament jest w pełni wyposażony: meble, TV, DVD, naczynia, garnki, pralka, parawan.  W apartamencie jest osobne pomieszczenie na parawan, rowery, wózek itp. Miejsce parkingowe obok budynku bez dodatkowych opłat. Można przyjechać z psami, psy są wpuszczane na całą plażę w Poddąbiu. Cały obiekt jest zamknięty. Obowiązuje segregacja śmieci. Do dyspozycji gości jest kort tenisowy i basen. Do plaży jest 500 metrów, zejście na plażę po schodach, bo jest wysoki brzeg.

Obok budynku – ok. 50 metrów jest sklep spożywczy, vis a vis jest karczma „U Julki” i "Chata rybaka", 100 metrów w lewo jest kawiarnia i ryby "U Bolka", 3 lodziarnie i kilka barów.

Okolice Poddąbia – liczne szlaki piesze i rowerowe, jezioro Gardno, Słowiński Park Narodowy(UNESCO), latarnie morskie w Ustce i Czołpinie, Słupsk (muzea, stare miasto, filharmonia).

 

 

 

Cennik

od 400 do 550 zł za 1 dobę

Wyślij zapytanie

Apartament Poddąbie


Apartament Poddąbie

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu poddabie.pl

609 855 015
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00