Polecamy

Poddąbie Atrakcje Turystyczne

Plaża »

Plaża w Poddąbiu to najważniejsza atrakcja turystyczna tej niedużej, nadmorskiej miejscowości. Położona jest pod stosunkowo wysokim klifem. Nie jest zbyt szeroka, w przeważającej części jest piaszczysta, ale jak to pod klifem - zdarzają się kamyki. W sezonie letnim funkcjonuje na niej strzeżone kąpielisko o długości około stu metrów. Droga na plażę wiedzie wśród lasu, natomiast same zejścia są wysokie, dość strome, składające się z wielu schodów. więcej »

Słowiński Park Narodowy »

Słowiński Park Narodowy powstał w celu ratowaniu unikalnej przyrody pomiędzy Rowami a Łebą. Ruchome wydmy, piękne plaże, jeziora nadmorskie i historia Słowińców przyciągają tutaj wielu turystów. więcej »

Kościoły w Objeździe i Wytownie »

W pobliżu Poddąbia znajdują się dwa interesujące, zabytkowe kościoły. więcej »

Jezioro Gardno »

W części centralnej jeziora leży Wyspa Kamienna o powierzchni 0,6 ha - obszar wyspy stanowi rezerwat przyrody (Ochronie rezerwatu podlegają miejsca lęgowe kormorana czarnego i mewy srebrzystej). więcej »

Kraina w Kratę »

Źródłem tej nazwy jest charakterystyczny wygląd budynków wzniesionych z drewnianych słupów i gliny malowanej na biało. więcej »

Rowokół Magiczna Góra Słowińców »

Na szczycie wzgórza znajduje się platforma widokowa na Smołdzino oraz jeziora Gardno, Łebsko i wybrzeże Bałtyku. więcej »

Wizyt: 409 034, Dziś: 89, Osób online: 2

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem